Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Ведення бізнесу в різних країнах

В кожному номері видання "Вісник МСФЗ" в Україні редакція знайомить Вас із оподаткуванням і веденням бізнесу в різних країнах.

Для Вашої зручності статті стосовно бізнесу, оподаткування та звітності ми вирішили зібрати в цьому матеріалі.

Італія - країна необмежених можливостей і перспектив. Бізнес в Італії відкриває привабливі перспективи, тому що країна входить у вісімку кращих європейських країн і відсоток нерентабельності бізнесу тут дуже малий.

Докладніше про бізнес та оподаткування в Італії Ви довідаєтеся з нашої добірки.

Великобританія є провідним фінансовим і діловим центром миру. Країна займає 8-е місце в рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business 2015) Всесвітнього банку. Країна вважається однією із найбільш значимих юрисдикцій для міжнародного податкового планування. При цьому країна не входить ні в один із чорних списків офшорних країн.

Докладніше в добірці матеріалів видання "Вісник МСФЗ" в Україні.

Австрія - одна із найбільш розвинутих і багатих країн світу. За даними 2014 року, її ВВП склав 436,4 млрд дол. США, показник на душу населення - понад 47 тис. дол. Основу економіки тут складає сфера послуг. Вести бізнес в Австрії прибутково, але разом з тим і дорого. Багато в чому це пов'язано з особливостями місцевого податкового законодавства. Розглянемо його докладніше.

Естонія – член Європейського Союзу, розпрощавшись зі своїм "совковим" минулим, сьогодні це ідеальний бізнес-хаб з прозорою регуляторною політикою й такими ж відносинами між бізнесом і державою. Чим не приклад для України?

Резюме статті

А про яку країну хотіли довідатися саме Ви? Чекаємо на Ваші пропозиції до редакції видання "Вісник МСФЗ" в Україні msfo@ligazakon.ua

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ